Російські активісти зібрали 500 тис. рублів на одяг та їжу для захоплених моряків, - Денісова

Активісти і правозахисники зібрали понад півмільйона рублів для захоплених у берегів Криму українських військових, ув'язнених в московських СІЗО. На ці гроші купили одяг, їжу та предмети першої необхідності.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова після зустрічі в Москві з активістами та правозахисниками, на якій були присутні родичі українських військових.
"Правозахисники влаштовують пікети, передають листи і посилки від рідних. Батьки подякували активістів і правозахисників за допомогу і підтримку. Світ повинен знати про українських військовополонених, і ми докладемо максимум зусиль, щоб вони повернулися додому", - зазначила Денісова.