Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Київрада має сьогодні виділити 800 мільйонів гривень на спорудження фортифікаційних споруд та на нагальні потреби військових

31 августа, 13:27
Фото kmr.gov.ua

Сьогодні Київрада має виділити 800 мільйонів гривень на спорудження фортифікаційних споруд та на нагальні потреби військових підрозділів, які зареєстровані в Києві. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Сьогодні ми маємо ухвалити зміни до бюджету і програми соціально-економічного розвитку столиці, що стосуються виділення коштів силам безпеки та оборони. А саме – за міською цільовою програмою «Захисник Києва» виділимо 800 мільйонів гривень на спорудження фортифікаційних споруд та на нагальні потреби, із якими звертаються до нас військові підрозділи, зареєстровані в місті Києві. Також окремо я внесу правку під час розгляду змін до бюджету про наступне: щоб ми передали з бюджету столиці додатково – у вигляді субвенції Міністерству оборони, Генштабу, нашим військовим – 300 мільйонів гривень. Виділимо ці кошти на закупівлю дронів, засобів радіоелектронної боротьби та інше найнеобхідніше українським бійцям на передовій. Оскільки ми кошти напряму, за законом, можемо виділяти тільки підрозділам, які зареєстровані у столиці. А Міністерство оборони, отримавши ці гроші, зможе закупити необхідне різним підрозділам, знаючи їхні потреби», – підкреслив Віталій Кличко.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать