Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Рішення для перемоги: українські дрони матимуть ШІ. Камишін підписав меморандум з німецькою компанією

25 февраля, 10:15

У дронах українського виробництва буде використовуватись штучний інтелект. Сьогодні, 24 лютого, Україна підписала відповідний меморандум з німецькою компанією Helsing.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на заяву керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

 У чому проблема?

Безпілотники набувають все більшого значення в російсько-українській війні. До того ж триває глобальна гонка за розробку нових технологій, які можуть визначити майбутнє війни.

Єрмак наголосив, що цей меморандум має конкретну мету – підсилення українських оборонних технологій та впровадження ШІ у БПЛА українського виробництва.

"Ми повинні бути на крок попереду у технологічній війні. І розуміємо чітко задачі, які стоять перед нами. ШІ у сучасній війні – це необхідність", – додав керівник ОП.

Яке рішення?

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та генеральний директор Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони, яким передбачене впровадження штучного інтелекту у безпілотники українського виробництва.

"Це ще один результат конференцій щодо спільного виробництва озброєнь, які відбувалися в Україні, а також у Вашингтоні минулого року. Зараз активно працюємо з європейськими країнами, шукаємо партнерів, розробляємо та озброюємось", – наголосив керівник ОП.

 

Як це працює?

Єрмак наголосив: 

"Попереду ще низка конференцій такого масштабу, як у Вашингтоні, де були присутні спецпредставниця США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер, а також міністр оборони США Ллойд Остін, виробники та інші знакові люди. Ми готуємо багато сюрпризів. Я нагадаю, що про спільне виробництво озброєнь домовлялися Володимир Зеленський та Джо Байден".

Як зауважив керівник ОП, Helsing – це німецька компанія, що розробляє програмне забезпечення та інтегрує штучний інтелект в оборонні технології. Вона є партнером з Rheinmetall з 2022 року, а ще співпрацює з Федеральним міністерством оборони Німеччини. В Україні компанія працює з 2022 року.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать