Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна і Словаччина домовилися про «аграрні» переговори у травні

12 апреля, 15:39
Фото kmu.gov.ua
Київ та Братислава домовилися про проведення переговорів щодо торгівлі сільгосппродукцією за участю аграрних асоціацій. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Словаччина погодилася на переговори по торгівлі сільгосппродукцією продукцією в тому форматі, в якому це було в Польщі, за участі аграрних асоціацій. Переговори відбудуться в травні в Кошице», - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі аграрних міністрів України та Словаччини було обговорено також питання транзиту українських агротоварів.

Міністр сільського господарства Словацької Республіки Річард Такач наголосив, що коридори солідарності через Словаччину з України до третіх країн мають продовжувати працювати.

«Вони (українські агротовари - ред.) не повинні наражати на небезпеку наш ринок, наших фермерів. Соціальний діалог тут діє принаймні як загальне європейське рішення, якого ми також намагаємося досягти», - додав Такач.

Як повідомлялось, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що Словаччина повністю підтримує приєднання України до ЄС і не чинитиме перешкод цьому процесу, а навпаки – допомагатиме.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать