Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Шмигаль під час Форуму партнерства США-Україна закликав американський бізнес інвестувати в українську економіку

17 апреля, 20:18
Фото kmu.gov.ua

За оцінкою Світового банку, відновлення України буде коштувати щонайменше 486 млрд доларів і, це буде наймасштабніший подібний міжнародний проект з часів Другої світової війни. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час Форуму партнерства США-Україна 2024, який проходив у Вашингтоні, повідомляє Урядовий портал.

«У межах відновлення України ключовий фактор — це залучити міжнародний бізнес. Ми працюємо над тим, аби Україна стала наступним місцем інвестицій з боку американських компаній. Ми створюємо необхідні умови та проводимо реформи, аби цих інвестицій та компаній було більше», — відзначив Глава українського Уряду.

Денис Шмигаль також розповів про шість найбільш перспективних сфер для американських інвестицій в Україні. Це енергетика, оборонна промисловість, аграрний сектор, критична сировина, ІТ, а також будівництво.

Прем’єр-міністр України відзначив важливість чотирирічної програми допомоги з боку МВФ та нової чотирирічної програми ЄС Ukraine Facility.

«Тепер ми очікуємо та працюємо над тим, аби отримати підтримку від Сполучених Штатів. Потужна військова допомога з боку США є так само важливою для інвестиційного клімату, як і всі інші зміни. Оборонно-промисловий комплекс — одна з ключових сфер, де Україна та США можуть побудувати унікальне партнерство, від якого виграє весь демократичний світ», — підкреслив Денис Шмигаль.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать