Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Уже 150 000 людей авторизувалися у застосунку Резерв+, а ще сотні тисяч у черзі

18 мая, 13:00

 

Після запуску напередодні застосунку "Резерв+" станом на ранок 18 травня вже 150 000 громадян успішно авторизувалися у додатку.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Міноборони.

Як розповіли в оборонному відомстві, ще сотні тисяч запитів – у черзі.

Міністерство наголошує, що застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його зламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

"Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження.

Дякуємо, що показуєте приклад відповідальності! Та нагадуємо, що термін для оновлення даних – 60 днів, тож виконати обов'язок встигнуть всі", наголосили у Міноборони.

Нагадаємо, що Міністерство оборони для військовозобов'язаних, призовників та резервістів запустило мобільний застосунок "Резерв+", де можна буде оновити свої дані.

Платформа запрацювала з 18 травня — у день набуття чинності оновленого закону про мобілізацію, згідно з яким, всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.

"Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом", — запевнили в Міноборони.

Там наголосили, що оновити дані можна будь-яким із двох способів.

  • Перший — це онлайн через застосунок "Резерв+". Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market із 18 травня.

"Резерв+" надає можливість оперативного оновити дані та доступ до інформації у реєстрі "Оберіг". Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру щодо себе.

 

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать