Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На Софійській площі відкрилася виставка «Маріуполь: 86 днів оборони»

21 мая, 15:52
Фото kyivcity.gov.ua

На Софійській площі відкрилася виставка «Маріуполь: 86 днів оборони». Подія присвячена другій річниці завершення оборони Маріуполя, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Виставка створена Big City Lab у межах проєкту «М86 Літопис оборони Маріуполя» спільно з громадськими організаціями «Серце Азовсталі» та «Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Мета виставки – відтворити основні події оборони та є закликом до всіх нас пам’ятати про тих, хто вже понад два роки залишається в полоні, і консолідувати зусилля щодо їхнього звільнення.

Концепцію виставки розробили архітекторка Анна Помазанна з Харківської школи архітектури та кураторка Настя Іщенко з Big City Lab.

Як повідомляють організатори, архітектурне рішення виставки створює рамку сприйняття, але не затьмарює змісту. Вертикальні труби – образ промислового міста – відображають динаміку основних подій оборони: від світлих металевих поверхонь, що символізують початок боротьби, до темних матових структур, що відображають руйнацію та облогу міста. Форма виставки, подібно стрілці компасу, завжди вказує напрямок на Маріуполь.

Виставка триватиме до 20 червня. Вхід вільний.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать