Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна та Туреччина окреслили напрямки співпраці країн для подолання наслідків російських атак по українській енергосистемі

29 мая, 22:21
Фото з фейсбук сторінки Міністерство енергетики України

Співпраця для нарощування генерації: домовленості Германа Галущенка і посла Туреччини в Україні Мустафи Левента Більгена, повідомляє Міністерство енергетики України.

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Мустафою Левентом Більгеном.

Сторони обговорили складну ситуацію в українській енергосистемі, що склалася після поновлення масованих російських атак, а також напрямки співпраці країн для подолання наслідків атак.

Очільник Міненерго наголосив, що наразі головним завданням є підвищення гнучкості енергосистеми та нарощування потужностей генерації електроенергії, зокрема розвиток можливостей розподіленої та мобільної генерації.

«Для нас це питання виживання наступної зими», - наголосив Герман Галущенко.

Пан посол звернув увагу міністра на готовність низки турецьких компаній взяти участь у відповідних проєктах. Сторони обговорили перспективи їх реалізації, зокрема в Харківській та Одеській областях.

У цьому контексті особливо акцентувалося на співпраці у встановленні мобільних електростанцій.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать