Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Суд залишив під вартою військовослужбовця Гнезділова, який публічно пішов у СЗЧ

07 января, 11:17

 

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для військовослужбовця 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Сергія Гнезділова, який у вересні 2024 року публічно самовільно залишив свою частину. Таким чином він залишатиметься в СІЗО до 31 січня 2025 року без права внесення застави.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Суспільне.

Прокурор Микола Шелест просив суд продовжити Гнєзділову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 15 березня, без права внесення застави. Зокрема він вважає, що військовослужбовець може переховуватися від слідства та суду.

Своєю чергою адвокатка Гнезділова, Анастасія Бурковська просила суд пом'якшити запобіжний захід, зокрема, замінити тримання під вартою на домашній арешт.

Сам Гнезділов заявив, що нагадав судді про свою згоду на повернення до військової частини, у якій, за його словами, дали згоду на його повернення на службу.

"Ми спершу отримали згоду на повернення. Тепер чомусь ми отримали відмову на повернення. Таке враження, що суд намагаються максимально затягнути й показати: шановні, з вами всіма так буде", — розповів він.

Таким чином суд вирішив залишити Гнезділова під вартою до 31 січня 2025 року. При цьому, за словами адвокатки Бурковської, вони отримали обвинувальний акт й далі слухання по суті щодо її підзахисного будуть відбуватися у Дніпрі, за місцем скоєння злочину.

 

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать