Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Тестовий спринт

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до кінця січня, а на основну сесію — у лютому-березні
09 січня, 12:04
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що охочі ознайомитися з процедурою ЗНО на практиці можуть зареєструватися на пробний тест на сайті регіонального підрозділу. Вартість послуги визначається окремо для кожного регіону, це близько 140 гривень за один тест.

Навчальні предмети розділять на дві групи, тож в один із двох днів тестування учень перевірятиме свої знання лише з однієї дисципліни. 16 березня пройдуть тестування з української мови і літератури, а 23 березня — з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.

В УЦОЯО нагадують: реєстрація на пробне ЗНО не означає автоматичну реєстрацію на справжнє. Реєстрація на основну сесію оцінювання триватиме з 5 лютого до 25 березня. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати своїх учнів на державну підсумкову атестацію до 18 березня. До кінця квітня в особистих кабінетах учасників з’являться запрошення-перепустки із даними про час та місце проходження тесту. 

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня з математичного тесту і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Оцінювання знань з української мови і літератури заплановане на 23 травня, тестування з іспанської, німецької та французької мов пройдуть 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня. Результати ЗНО з’являтимуться в особистих кабінетах тих, хто склав тести, в три етапи протягом червня.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати