Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українсько-турецький фільм «Люби мене» здобув міжнародне визнання

28 листопада, 10:28
ГОЛОВНІ РОЛІ У ФІЛЬМІ «ЛЮБИ МЕНЕ» ВИКОНАВ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКИЙ АКТОРСЬКИЙ ДУЕТ ВІКТОРІЯ СПЕСИВЦЕВА І УСАН ЧАКИР / ФОТО З САЙТА PILLARPR.COM.UA

Стрічку українського режисера Марини Ер Горбач «Люби мене» високо оцінили глядачі в семи країнах і удостоїли міжнародної нагороди «Кращий фільм» кінофестивалю FerFilmFestivalв у Косово. Це перший спільний українсько-турецький фільм, який розповідає непросту історію кохання і стосунків двох людей, що випадково зустрілися.

Марина Ер Горбач — випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого і Варшавської кіношколи Анджея Вайди. Працювала режисером на ICTV. 2008 року разом з чоловіком M. Бахадиром Ером створила свій перший повнометражний фільм «Гарчання чорних псів», який отримав низку нагород за кращу режисуру, кращий фільм і кращі чоловічі ролі.

— Ідея зняти фільм «Люби мене» виникла 2011 року, — розповіла сценарист і режисер Марина ЕР ГОРБАЧ. — «Люби мене» — романтична комедія і одночасно реалістична драма, історія про справжнє кохання і перешкоди, які доводиться долати героям. Показ кінокартини стартував у Канаді (у серпні «Люби мене» представили в Монреалі) на одному з найпрестижніших у світі міжнародних кінофестивалів LeFestivaldesfilmsdumond. У жовтні фільм удостоїли нагороди кінофестивалю FerFilmFestival у Косово як «Кращий фільм».

Далі були міжнародні кінофестивалі і покази в Білорусі — Bratislava International Film Festival, у Франції — Montpelie, в Індії — Kolkata і CHENNA, в Туреччині — «Золотий апельсин». Нині «Люби мене» збирає повні зали в Німеччині і Туреччині. У грудні фільм представлять у Грузії — TbilisiInternationalFilmFestival.

Головні ролі виконали Вікторія Спесивцева (Україна) і Усан Чакир (Туреччина). Актори швидко зрозуміли один одного, незважаючи на спілкування різними мовами. Зйомки відбувалися в Києві. Українська прем’єра запланована на лютий 2014 року.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати