Фізична вада – не вирок
Відомий британський фотограф-документаліст Джайлз Дьюлей став амбасадором UNBROKEN у Львові
Пан Джайлз приїхав до Львова, щоби підтримати українців, які мужньо боронять свою землю. Він добре, на власному гіркому досвіді, знає, як це робити.
Почесному гостю Львова – 50 років, і він має три протези. 10 років тому Джайлз Дьюлей під час зйомок в Афганістані підірвався на міні. Втратив ліву руку і дві ноги, однак не втратив жаги до життя. Чоловік рік не підводився з ліжка, переніс 37 операцій, але спромігся стати на протези і повернутися в професію. Зараз їздить світом, фотографує, знімає фільми і власним прикладом показує, що фізична вада – зовсім не вирок.
Також Джайлз є великим борцем за права людей з інвалідністю, засновником та генеральним директором 2017 року ГО Foundation Legacy of War («Спадок війни»). Місія організації – допомогти людям відновитися після травм, завданих війною.
У Львові Джайлз Дьюлей фотографує пацієнтів Першого медичного об’єднання – дорослих та дітей, які постраждали від війни. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. «Уже у жовтні амбасадор реабілітаційного центру “Незламні” (UNBROKEN) представить ці світлини в Катарі на саміті “WISH 2022” – це глобальна платформа, що збирає найвпливовіших у світі науковців, підприємців та політиків, аби шукати шляхи вирішення проблем в охороні здоров‘я», – зазначено у повідомленні ЛМР.
Довідково:
Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN)у Львові стане першим в Україні центром, де фізичну, психологічну та соціальну реабілітацію зможуть щороку отримувати 50 тисяч українців.
До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро.
У липні в рамках екосистеми відкрили містечко для вагітних переселенок «Незламні матусі», де живуть матері із дітьми, що втекли від війни до Львова.
Фото Львівської міської ради
Author
Тетяна КозирєваРубрика
Суспільство