Перейти до основного вмісту

Український колектив узяв участь у фестивалі народного танцю в Анталії

09 травня, 12:22
Фото з фейсбук сторінки Середземноморське об'єднання українців
Колектив українського танцю «Світанок», що діє при Середземноморському об’єднанні українців, взяв участь у міжнародному фестивалі народного танцю, що відбувся в Манавгаті, що у турецькій провінції Анталія.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на повідомлення Середземноморського об'єднання українців у Фейсбуці.

«У місті Манавгат (Анталія) відбувся 9-ий міжнародний фестиваль народного танцю. Україну представляв колектив українського танцю «Світанок», що діє при нашій громаді. 500 учасників з різних країн  створили чудове свято танцю!», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні українські дитячі танцювальні колективи «Світанок» і «Соната», що діють при Середземноморському об’єднанні українців, взяли участь у дитячому фестивалі в Анталії (Туреччина).  

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати