Із середини 2014 року експорт української військової техніки припинено, - “Укроборонпром”
Із середини минулого року співпраця з іноземними державами в питаннях поставок техніки, яка потрібна українській армії, припинена. Про це сьогодні в ефірі “5 каналу” заявив перший заступник генерального директора “Укроборонпрому” Сергій Пінькас, повідомляє "УНН".
“Коли Петро Порошенко приступив до виконання обов’язків Президента, він поставив задачу: вся техніка, що виготовлялася за іноземними контрактами, повинна і була поставлена до армії. Експорт, тобто співпраця з іноземними державами, був фактично припинений. На сьогодні ми не співпрацюємо з іноземними державами у частині тієї техніки, яка потрібна армії”, - розповів Пінькас.
Водночас він зазначив, що попри невиконання Україною чинних контрактів, є абсолютне порозуміння з іноземними партнерами.
“Із певними нашими партнерами ми перенесли строки, певні нам самі допомагають технікою, зокрема, Польща”, - сказав він.