Перейти до основного вмісту

Після споживання риби від ботулізму помер ще один українець

14 червня, 15:14
Фото із вільних джерел

52-річний чоловік помер від ботулізму в одній із одеських лікарень. Це вже четверта смерть від цієї хвороби, зафіксована в Україні за останній час. Чоловік придбав рибу в одному з міських супермаркетів, передає РБК-Україна.

Одесит звернувся до медиків через три дні з типовими симптомами ботулізму, через п'ять днів - помер. Лікарі запевняють, що сироватку чоловік отримав, оскільки в Одеській області з минулих років збереглися запаси анатоксину.

Зараз походження риби, якою отруївся одесит, вивчають фахівці.

Додамо, що це вже четверта смерть від ботулізму за останні тижні. Так, в кінці травня помер киянин, кілька днів тому - жителі Сум і Горішніх Плавнів. Ще кількох людей медикам вдалося врятувати. Всі вони вживали в'ялену рибу.

У Запоріжжі зафіксовано спалах ботулізму, три жінки в реанімації. Раніше Styler писав про те, що рибу з ботулізмом постачали водії без санкнижок та без належних умов перевезення.

Нагадаємо, МОЗ планує закупити сироватку від ботулізму через міжнародні організації.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати