Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Прем’єру загрожує один рік примусових робіт?

29 января, 00:00

— Валерій Павлович Пустовойтенко демонструє не тільки нестандартність у політиці вибивання боргів. Це яскравий зразок правового нігілізму, яким наше суспільство просякло зверху донизу. Приклад показують саме верхи.

Глава уряду зачиняє сотню керівників підприємств у Палаці «Україна». Це не жарт. Це кримінальне діяння. Називається — «незаконне затримання». Карається примусовими роботами до 1 року: стаття 173, частина 2 Карного кодексу України. Невже, якби вiдбувся такий суд, Пустовойтенка зобов’язали б ще рiк працювати прем’єр-мiнiстром? Мобілізацію людей на військові заняття чи підневільні роботи як покарання за борги також можна кваліфікувати як правопорушення.

Якщо підприємства заборгували до бюджету і фондів, то недоплати треба вимагати законними методами. Якщо ж правовий механізм недосконалий, то у Кабінету Міністрів досить можливостей для законодавчої ініціативи. Але порушувати права людини не дозволено нікому. Правовий нігілізм прем’єра, як його переконання, проявився ще тоді, коли він заявив: якщо арбітражні суди не підтримують податкову адміністрацію, то треба суддям перестати платити зарплату. Ці висловлювання, можливо, годяться для голови федерації футболу, але не для керівника уряду.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать