Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Сумах на благодійному аукціоні для військових зібрали 350 тисяч гривень

21 мая, 10:19
Фото sumyrayrada.gov.ua

У Сумах відбувся аукціон на підтримку сумської 117 бригади ТрО Збройних Сил України, який організовано за ініціативою ГО «Ділові українські жінки» в Сумській області та ГО «Захисники Сумщини». Повідомляє Сумська районна рада.

На заході виступали артисти міста Суми, танцювальні колективи, були запрошені зіркові гості – музикант «Pianoboy» та відомий телеведучий, знавець продукції зі знаком якості Костянтин ГРУБИЧ.

Завітав на аукціон й голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ'ЯНЕНКО: «У нас є хлопці, дівчата, які боронять нас і кожного дня, ризикуючи життям, наближають нашу перемогу! Такі благодійні заходи – це черговий крок допомоги та підтримки наших військових. Це важливо, ми повинні об'єднуватися, робити все, щоб бійці були забезпечені всім необхідним. Дякую організаторам за можливість бути корисним та відчути цю спільну українську силу».

Загалом, під час благодійного аукціону вдалось зібрати близько 350 тисяч гривень, за які буде придбано прилади нічного бачення для захисників Сумщини.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать