П'ятьох левів, евакуйованих з України, прихистив Центр порятунку левів у Англії

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний показав світлини українських левів, які були евакуйовані з українського прикордоння до англійського графства Кент. Про це повідомляє УНН.
Багато тварин в Україні через бойові дії опинилися в голоді і холоді, без нагляду. Благородну роботу провели волонтери, ветеринари та вся команда The Big Cat Sanctuary, яка створила для українських звірів новий дім. Тепер вони у безпеці. А я покажу вам тут, як вони виглядають
У британському Центрі порятунку левів живе п'ять врятованих українських звірів. Це африканські левиці Амані, Ліра, Ванда, Юна та лев Рорі.
Юна була ув’язнена в маленькій цегляній камері та зазнала контузії після того, як уламки ракети впали біля її вольєра. З Рорі погано поводилися у приватному звіринці. Амані та Ліра, ймовірно, були вирощені для туристичних фотографій. Ванда була знайдена внаслідок сильного недоїдання після того, як провела своє життя в квартирі.
Всі вони пережили жахливий досвід поблизу лінії фронту. Левів врятував Центр порятунку диких тварин, яким керує українка Наталія Попова.
Після – тварин доправили до тимчасових притулків у Бельгії, а далі леви прибули до англійського заповідника великих котів. Співробітники кажуть, що нові мешканці добре пристосовуються до своїх вольєрів, які розроблені відповідно до індивідуальних потреб кожного лева.