У столиці побили патрульну поліцейську
У Києві побили патрульну поліцейську, яка оформлювала ДТП, повідомляє речниця столичної поліції Оксана Блищик.
Конфлікт стався після того, як патрульна попросила компанію перехожих зійти з дороги.
"У результаті один із чоловіків вдарив її. Патрульній стало зле, її доставили в лікарню (підозра на закриту черепно-мозкову травму, забій плеча і стегна), де надали необхідну допомогу. Її стан задовільний", - повідомила пані Блищик.
Чоловіка, киянина 1981 року народження, вже затримали, проти нього відкрили кримінальне провадження про насильство щодо правоохоронця. Йому загрожує до 3 років позбавлення волі.
ДТП, яку оформлювала поліцейська, була без постраждалих, компанія не мала стосунку до нього. Інцидент трапився на Великій Васильківській у ніч на неділю.
Нагадаємо, щонайменше 91 людина загинула і більше 120 було поранено внаслідок аварії поїзда в Індії.