Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Портрет Доріана Грея», намальований... продюсером

27 і 28 серпня найрезонанснішу прем’єру Московського драматичного театру ім. Єрмолової під керівництвом Олега Меньшикова побачать кияни
07 серпня, 15:09
ЛОРД ГЕНРІ У ВИКОНАННІ ОЛЕГА МЕНЬШИКОВА НАБУВАЄ ВОІСТИНУ ДЕМОНІЧНОГО ВИГЛЯДУ. ЦЕ ЛЮДИНА-СХЕМА, ЩО КЕРУЄ ВСІМ ДОВКОЛА СЕБЕ Й СТВОРЮЄ СВІТ ЗА СВОЇМ ОБРАЗОМ І ПОДОБОЮ / ФОТО НАДАНО PR-КОМПАНІЄЮ «ДЕЛЬ АРТЕ»

Гастролі відбудуться на сцені Жовтневого палацу. Москвичі покажуть виставу «Портрет Доріана Грея», в основу якої лягла знаменита п’єса Оскара Вайльда. Роман XIX століття — в оточенні сучасних технологій. Таким у Театрі ім. Єрмолової побачили «Портрет Доріана Грея». Сюжет Вайльда трансформувався в розповідь про те, як шоу-бізнес і мас-медіа змінюють людину. Це інсценування мемуарів успішного продюсера Лорда Генрі про головний «проект» його життя — Доріана Грея. Вийшов свого роду трилер з елементами мюзиклу й чорної комедії. У ролі лорда Генрі — Олег Меньшиков. Актор уперше вийшов на єрмоловську сцену після того, як рік тому прийняв художнє керівництво трупою.

Спільно з режисером Олександром Созоновим виставу створювали й фахівці IT-компаній. Екрани, відеокамери, хромакей. Созонов (29-річний учень Кирила Серебренникова), для якого це перша серйозна робота у великому репертуарному театрі, залучив до роботи професіоналів з різних сфер: композитора й музиканта, актора «Сьомої студії» Юрія Лобікова, відомого відеохудожника Яна Калнберзіна, одного з найтитулованіших російських сучасних хореографів Анну Абаліхіну, дизайнера «Гоголь-центру» та проекту «Платформи» Наталію Шендрик, саунд-дизайнера, що працює з експериментальними звуковими прийомами.

Лорд Генрі в цій режисерській інтерпретації — продюсер. Доріана Грея (Сергій Кемпо) він «ліпить» за своїми безпринципними канонами. Текст Вайльда постановники залишили незмінним. Зберегли всі афоризми і лорда Генрі, і його дядечка — Фермора. Цю роль виконує Володимир Андрєєв.

Перетворити героя Вайльда на продукт комерційного розкручування — ідея не нова. У виставі Олександра Созонова герой перетворюється на бренд: букви DG, що нагадують логотип відомої фірми, красуються на рекламних плакатах парфуму, взуття й модних бестселерів зі слоганами «безмежна влада» й «абсолютна краса».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати