Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Категорія єдності

24 вересня, 00:00

Вісім — уже вісім! — із тринадцяти років незалежності наша газета копіткою працею створює літопис нової України. А три томи (вже три!) «Бібліотеки «Дня» — «Україна Incognita», «Дві Русі» та «Війни і мир» — це результат нашого прагнення відновити справжню історію пошуку Українською державою свого місця у світі, визначення своєї ролі в минулому та майбутньому. Сьогодні про «День» говорять люди, для яких і разом із якими ми все це робимо, — наші читачі, автори, експерти, герої наших публікацій, наші друзі.

Леонід КРАВЧУК, перший президент незалежної України, народний депутат України:

— Люблю вас за толерантність та інтелігентність. За всі роки, що я читаю «День», жодного разу не бачив, щоб газета когось або щось піарила, так би мовити, за бажанням, а не на основі реальних фактів. Ваш редактор пані Івшина — людина високої культури, солідних знань, що не може не відбиватися на роботі. Колектив невеликий, але дуже організований і зібраний; важливо те, що всі ви настроєні патріотично, любите Україну. Як потенційного читача, мене передусім приваблює глибокий всебічний аналіз, який грунтується на конкретних фактах. Помиляються всі, таке буває й у «Дні», проте важливо розрізняти помилки свідомі й випадкові. Перших у газеті не буває, і це дуже великий плюс. Бажаю вам здоров’я та щирої закоханості у свою справу!

Валерій ПУСТОВОЙТЕНКО, народний депутат України, лідер Народно-демократичної партії:

— Рівень газети дуже високий, колектив складається з яскравих професіоналів, кожен із вас — ім’я в журналістиці. Дуже б хотілося, щоб такий масштаб зберігся надовго. Все, що відбувається в Україні й у світі, «День» висвітлює неупереджено, з часткою здорової критики. Не граючи на інтереси тієї чи іншої політсили, газета завжди залишається об’єктивною та прагматичною в підходах і поглядах. Я читаю «День» уже багато років і радий, що немає причин змінювати давню звичку. Вважаю, що після «України і світу сьогодні» — газети НДП — ваша на другому місці за об’єктивністю! (сміється)

Богдан ГУБСЬКИЙ, народний депутат України, глава Фонду «Україна — XXI сторіччя»:

— Люблю «День» за те, що пише завше цікаво і… непередбачувано. Зичу ще років зо п’ятдесят зберігати заданий темп. Багатьом молодим, та й, чого вже там казати, виданням, які давно існують, є чого повчитися в «Дня».

Валентин МЕЛЬНИЧУК, голова Чернігівської обласної державної адміністрації:

— Вісім минулих років прожиті недаремно. Підтвердженням тому — прекрасний журналістський часопис «День», визнаний широкою громадськістю, шанований у журналістських та ділових колах не лише України, а й зарубіжжя. Заслуговує на високу увагу та визнання популяризація на сторінках загальнонаціональної газети «День» і в книжці «Україна Incognita» історичної минувшини Чернігівщини, яка відкриває світові сіверян з їхньою самобутньою культурою, матеріальними та духовними надбаннями.

Добрі зв’язки і ділові стосунки, які склалися з творчим колективом газети «День» впродовж останніх років, заслуговують на слова вдячності, сприяння та підтримку такої суспільно-значимої і перспективної спільної праці. Сподіваюсь, що наступний день народження «Дня» ми зустрінемо із реалізованим спільним проектом — книжкою «Чернігівщина Incognita», яку вже давно з нетерпінням чекають чернігівці.

Щиро бажаю газеті «День» щасливої долі у третьому тисячолітті та вдячних читачів і шанувальників, а творцям часопису — нових творчих знахідок та удач, натхнення, несхитного оптимізму, доброго здоров’я і достатку. Нехай ваше слово вірно служить злагоді в суспільстві та добрим прогресивним перетворенням в Україні.

Петро КРАЛЮК, професор Національного університету «Острозька Академія»:

— Перш за все бажаю «Дню» високо, як і в попередні роки, тримати інтелектуальну планку. По-друге, намагатися бути максимально об’єктивними і незаангажованими. Також хотілося б, аби газета продовжувала не лише інформувати своїх читачів, а й змушувала б їх замислюватися над реальними проблемами. Нехай «День» і надалі залишається форумом, де представлені різні думки і погляди. Найголовніше — щоб «День» читали в кожній українській хаті. На це він заслуговує. А працівникам редакції бажаю усіляких гараздів, мудрості та чесності. Буде «День» — буде й країна!

Володимир ЗДОРОВЕГА, доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету ім. І. Франка:

— Я дуже радий, що є така газета, як «День». Я — її уважний читач, і навіть, епізодичний автор, що мене вельми тішить.

Вважаю, що «День» — це одна з найінтелектуальніших газет, які є сьогодні в Україні. Я про це завжди говорю своїм студентам. Те, що робить «День», дуже корисна для сучасної України справа. І я хотів би, щоб успіхи газети були ще більшими. Бажаю всім журналістам, а деяких з них я знаю особисто, мудрості, мужності, терпіння, вміння зацікавити своїми матеріалами, бути професіоналами, бо все це цілком відповідає рівневі газети «День».

Україні я б теж побажав мудрості. Мудрості у тому великому виборі, який на неї чекає. Я глибоко переконаний у тому, що наш народ дозрів для того, щоби зробити виважений вибір. І він зробить його. Важливо, щоб люди зрозуміли одну просту й очевидну істину: в день виборів вони найголовніші у цій країні. Це той день, коли влада в їхніх руках.

Загалом, мені хотілося б, аби Україна була кращою, багатшою, щоб вона приносила нам більше радості. Я твердо вірю в те, що Україна таки буде нормальною європейською державою. Для цього є всі умови, потрібна тільки організованість, воля, самостійність, мудрість.

Микола ЖУЛИНСЬКИЙ, народний депутат України:

— Я вітаю рідну газету «День» з восьмиріччям! Відверто кажучи, думав, що газеті набагато більше років... Я побажав би моїй восьмирічній газеті «День» (я кажу «моїй», тому що цю газету я полюбив і шаную), широкого — на весь український простір і на простір світовий — розголосу. «День» цього вартий. У «Дня» був гідний захоплення старт і успішний вихід на високу читацьку орбіту, із самого початку відчувається магнетизація читацької уваги до важливих проблем історичного буття українського народу і напруг буття сучасного, увага до думки і вражень своїх читачів, добротний інтелектуальний напряг в аналітичних матеріалах... Ці та інші позитиви «Дня» дозволяють говорити про велику перспективу газети на майбутнє...

Взагалі, творити щоденку — складна робота. Я поважаю колектив творців «Дня» за їхню високопрофесійну працю. Чесно кажучи, багато матеріалів, які я охоплюю оком, розгортаючи черговий номер «Дня», змушують удруге перечитувати їх. Іноді це мене, чесно кажучи, навіть починає дратувати, тому що часу немає, хочеться швидше охопити якомога більше інформації. Але це водночас приємно і радісно.

Хотів би побажати газеті «День» активнішого заглиблення у позастоличні простори, туди, де слово «Дня» було б дуже бажане: маю на увазі сільські школи, студентську аудиторію... Дуже приємно, що газета «День» усе більше залучає молодь до дискусії, діалогу, обміну думками. І я, можливо, саме із газети «День» черпаю приємні для себе сигнали, які свідчать про те, що Україна має велике майбутнє. Адже молодь у нас виростає дуже цікава, мисляча, інтелектуальна й незалежна в своєму сприйнятті реалій сьогодення. Це та основа, яка буде творити демократичну Україну. Отже, позитивів у газети багато, а про негативи говорити не будемо, так як сьогодні — свято. Недоліки — це тема буденної розмови працівників редакції, і я до неї готовий долучитися. Відтак, я вітаю і радію за газету «День»!

Україні я б побажав за всяких обставин зробити вірний вибір. Я вважаю, що найбільший страх, який людина повинна перебороти в собі — це страх зробити власний крок... Справді, ступити так, щоб відчувати себе принаймні гордим за те, що ти на цей крок наважився. Я б хотів, щоб Україна 31 жовтня ступила хоч на один крок вперед, щоб принаймні молодь відчула, що вона відповідальна за майбутнє України, що вона своїм вибором створить ту державу, яка дасть їй гідні можливості для самореалізації.

Юрій КОСТЕНКО, фракція «Наша Україна»:

— Сьогодні «День» намагається знайти своє місце, поборотися за лідерство серед ЗМІ, які претендують на звання об’єктивних. Тож хотілося б побажати перспективному виданню продовжувати таку політику, яка б дозволила йому стати не просто улюбленцем читачів, а тим аналітично-духовним джерелом, яке найбільш правдиво висвітлюватиме все, що відбувається в нашій державі та за її межами.

Олег ЗАРУБІНСЬКИЙ, фракція НДП:

— «День» — перша і, можливо навіть, єдина сьогодні щоденна газета, яка працює на такому високому професійному рівні. Хотілося б, щоб з «Дня» багато інших видань — і електронних, і друкованих — брали приклад у тому, що ви надаєте можливість дискутувати, висловлювати часом протилежні погляди. Видно, що ви не проводите єдину лінію, кимось визначену та вказану, а намагаєтеся представити читачеві різні точки зору, різні оцінки, різні позиції. Ви не нав’язуєте свою позицію читачам, ви не є «менторами» в поганому розумінні цього слова, ви не є тими, хто маніпулює громадською думкою. А ваш читач є інтелігентом та інтелектуалом. Тож бажаю вашим читачам і надалі думати й аналізувати, зберігаючи вірність улюбленій газеті, а самому «Дню» — процвітання.

Олег СКРИПКА, лідер гурту «ВВ»:

— Газеті бажаю сміливості, відвертості, щирості і продовжувати бути самостійними у своїх поглядах. Мені подобається, що ваші журналісти високо підняли планку професіоналізму в журналістиці. Так тримати і далі! А нашій країні я бажаю орієнтуватися на гарний смак, на власну українську культуру, шанувати наші традиції.

Леонід МИХАЙЛОВ, голова селянського фермерського господарства, Житомир:

— Радий, що така газета є. В свій час вона друкувала матеріали про опального фермера, не викресливши ні рядка з його висловлювань, і взагалі принципово підтримувала і підтримує фермерство. Це газета, яку я поважаю за власну думку, за те, що вона цікава, за те, що навіть про тих людей, чию позицію не поділяє, не пише в принизливій формі, як роблять деякі інші видання. І в подальшому бажаю «Дню» успіхів і наснаги.

А нашій країні я бажаю, щоб вона скоріше стала схожою на країни Заходу в плані зменшення бюрократичних перешкод на шляху розвитку підприємництва, щоб ті, хто хоче відкрити підприємство, не ходили місяцями по різних інстанціях. Бюрократію тут треба звести до нуля, бо чиновництво у нас — це головне лихо. Тому що навіть для того, щоб завезти до нас iз-за кордону хороше насіння сільськогосподарських культур, треба пройти 5-6 інстанцій, починаючи з митниці і закінчуючи отриманням сертифікату якості у Києві. Нібито не можна це робити на місці, в області. І все це коштує великі гроші. Але, думаю, що поступово ситуація змінюється на краще.

Володимир ПРИТУЛА, голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму:

— Найголовніше побажання — щоб і завтра був новий «День», ще кращий ніж сьогодні, ніж ці вісім років. А також — в наступні роки зберегти та розширити аудиторію, а це можна зробити тільки за рахунок оперативності та об’єктивності, а я бачу, що з кожним роком все більше й більше того й того на сторінках газети «День». Тому — так і тримати...

Рефат ЧУБАРОВ, народний депутат України:

— Газета «День» професійно висвітлюючи на своїх шпальтах славні, а не рідко і трагічні події вчорашнього, розмірковуючи над складними і тривожними процесами сьогодення, послідовно і постійно відбудовує нову Україну. Вітаю «День», що дає надію на завтра...

Галина ХМІЛЬОВСЬКА, генеральний директор Всеукраїнського культурного центру в Криму:

— Я зичу взаємної любові працівникам редакції і читачам газети «День». Я зичу здоров’я і тепла сім’ям працівників редакції і читачів. Я зичу миру і злагоди в Україні на весь подальший вік і ще далі...

Михайло ПРИСЯЖНИЙ, декан факультету журналістики Львівського національного університету ім. Ів. Франка:

— Сердечно вітаємо «День» з найвищим днем цього року. Читаємо, захоплюємось, намагаємось на вашому прикладі вчити молоде покоління ЗМІ — правдивості слова, щирості, порядності, твердості духу. «День» чимало зробив для дня сьогоднішнього в Україні, але віримо, що ще більше зробить для дня прийдешнього!

Олександр ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, письменник (м. Тернопіль):

— Вісім — це ще цілком дитячий вік, хоча, що стосується медіа-проектів, час цілком достатній, аби і народитися, і померти, й бути успішно забутим... Вісім років тому «День» став прикладом того, якою повинна бути сучасна українська газета і за європейським рівнем дизайну, і за інформаційним, тематичним наповненням. І хоч потім настали важчі часи, але газета всупереч усьому вистояла!.. Отож і надалі бажаю «Дневі», його редакційному колективу, з яким співпрацюю із самих початків, — гострого пера, здоров’я і удачі!

Олексій КУЖЕЛЬНИЙ, художній керівник театру «Сузір’я»:

— В нашій українській мові є два гарних слова: «свято» і «празник». Навіть в церковному календарі розділяють ці два поняття. Празник призначають, а свято відмічають. Я від усього серця бажаю газеті «День», щоб її свято стало великим празником в історії нашої держави. Щоб кожний наступний день був кращим за попередній. А кожен день, який прийде за ним, був ще кращим. І таким чином «День», як газета, ставала кращою і кращою. Щоб свято і світло «Дня» йшло через людські серця в широкий світ. День має бути хорошим для всіх, а газета «День» сьогодні є краща з кращих періодичних видань нашої країни. А Україні, як нашій державі, я бажаю, щоб кожний день приносив нам всім радість, хорошi новини і здійснення мрій.

Віктор КРИВОШИЯ, голова правління ВАТ «Видавництво «Поділля» (м. Хмельницький):

Сонце в країні
Народжує «День».
В осяйнім промінні
Обличчя людей.
Слався, газето,
І слово твоє.
Радуйсь, плането,
Вкраїна в нас є!

Лариса СКОРИК, член-кореспондент Академії мистецтв України:

— «День» — найдорожча мені газета: дуже інтелектуальна, така, що на найвищому рівні поєднана з історією України, з темою української держави. «День» без усіляких комплексів, без кокетства, без зайвого пафосу пропагує українськість. Це дуже серйозне видання, призначене людям, які вміють і хочуть думати. Газета «День» є по-справжньому державницькою. А крім того, вона є газетою, що відгукується на найважливіші теми, що необхіднi соціуму, особливо такому, який тільки спинається на ноги. «День» — це своєрідна категорія духовності, культури, естетики, історії... Та категорія, що долучає до своєї історичної безперервності власного читача. «День» — це також категорія єдності України. Для мене в газеті саме це є найдорожчим. І тільки завдяки такій позиції, яку, власне, і займає газета «День», можна говорити про те, що народ таки можна змусити усвідомлювати почуття єдності попри всі існуючі розбіжності.

Бажаю, насамперед, процвітання. Я хотіла б, аби газета «День» виходила величезним тиражем. Тільки тоді вона приходитиме до кожного, хто її потребує. А таких, знаю, багато. На щастя... Україна потребує набагато більшого тиражу газети «День». Все інше у видання є: це й прекрасний колектив, й інтелектуально-культурний дух, й амбітне (в позитивному сенсі) керівництво. Впевнена, що газета «День» буквально приречена на процвітання.

Україні я бажаю мати більший «тираж» можливостей, щоб держава дійшла до кожного у цьому великому світі, де поки так мало про неї знають. «День», до речі, робить у це вагомий вклад, пропагуючи нашу культуру не тільки на шпальтах своєї газети, а й через фотовиставки й видання, присвячені нашій історії. І варто підкреслити, що «Дві Русі», «Україна Incognita», а тепер уже й «Війни і мир» заслуговують на найвищу пошану. Залишається лише побажати, щоб такі зусилля робила не тільки газета, а й інші інституції, організації, об’єднання. Слід задіяти всіх, аби Україна якнайшвидше втратила статус iнкогніта.

Насамкінець хочу побажати Україні того, що я бажаю й собі — єдності. Переконана, що ліпше втратити ілюзії, ніж втратити державу. Ми часто потрапляємо в своєрідний ілюзіон дивних ігор. І я хотіла б, щоб ті ігри, які ми називаємо «виборами», позбавили суспільство будь-якої омани, й люди почали аналізувати все, що відбувається. Газета «День» вміє аналізувати, і тому слід, щоб її більше читали.

Анатолій БЛИЗНЮК, голова Донецької облдержадміністрації:

— Від усієї душі вітаю газету «День» з Днем народження! Неможливо не поважати видання, яке з самого першого дня свого існування славиться об’єктивністю і коректністю у найскладніших політичних, економічних, соціальних питаннях, умінням блискуче зіставляти факти та аналізувати події.

Бажаю всій команді «Дня» процвітання й постійного розвитку, творчого драйву й невичерпної енергії. Упевнений, що ваш професіоналізм і компетентність, тонке чуття слова завжди будуть візитною карткою газети, а ваші книги з історії, культури, духовності нашої країни й надалі завойовуватимуть серця мільйонів читачів і Донбасу, та всієї України.

Іван ГЛАДУНЯК, заступник голови Хмельницької облдержадміністрації:

— Газета «День» своїми матеріалами демонструє об’єктивність і зваженість у висвітленні суспільно важливих проблем, а також тверду громадянську й людську позицію. Я бажаю, щоб та планка, до якої підняла газету «День» її головний редактор Лариса Івшина, послугувала гарним прикладом для інших вітчизняних видань. Адже «День» — інтелігентна газета, призначена для вдумливого читача. Відтак хотів би, щоб видання продовжувало тримати підняту планку й надалі було б таким авторитетним.

Мої побажання країні майже аналогічні: слід продовжувати активно розвиватись. Це — головне. Адже демократичний поступ нашої країни, її інтелектуальне та культурне зростання залежить від добробуту наших співгромадян. Буде добробут — буде й соціальна гармонія в суспільстві, терпимість один до одного, буде зближення позицій. Хотілося б, аби зникло політичне протистояння. Це, звичайно, у деяких випадках навіть корисне явище, проте воно не має бути перманентним.

Ігор ЛУБЧЕНКО, голова Національної спілки журналістів України:

— Бажаю, щоб «День» читали у кожному місті та селі. Це буде найкращим подарунком і редакційному колективу, й країні. Мене дуже засмутив лист дівчинки Анни з Олександрійського району Кіровоградської області, де вона писала, що її батько, прочитавши «День», не може знайти в своєму селі ще когось, кому б дати почитати цю газету. Відтак я хочу, щоб видання мало ту читацьку аудиторію, на яку воно дійсно заслуговує. Це зробить людей знаючими історію свого народу, багатшими духовно й інтелектуально.

Руслана ЛИЖИЧКО, естрадна співачка:

— Я вітаю читачів і співробітників «Дня» з днем народження нашої улюбленої газети. Навіть не віриться, що ми вже вісім років разом. Я вдячна журналістам видання за підтримку. Приємно усвідомлювати, що в наш прагматичний час дружба, попри будь-що, існує. «День» був зі мною з самого нуля, коли багато видань лише розмірковували: працювати з Русланою чи ні? Ми познайомилися тепер в уже далекому 1996 році. Усі мої перші проекти висвітлювали в газеті. Завдяки публікаціям у «Дні» про них дізнавалися багато читачів нашої країни. Це й «Дзвінкий вітер» — перший мій музичний проект, і перемога на «Слов’янському базарі в Вітебську», і тур по замках, і різдвяні проекти... Я ніколи не забуду, як після перемоги на «Євробаченні» на мене обрушилися тисячі дзвінків із привітаннями, але один із найприємніших був із Києва, редакції «Дня». Перед поїздкою до Стамбулу я давала інтерв’ю багатьом виданням, але відчувала скепсис, і лише в «Дні» не сумнівалися в моєму успіху на цьому престижному конкурсі. Цю підтримку близьких мені за духом людей я відчувала, коли виступала на турецькій сцені. Знаєте, є такий популярний вислів, що перемога має багато батьків, а переможений — завжди сирота. Після отримання гран- прі фактично всі українські та міжнародні видання написали про конкурс, але найтепліші слова, неординарний погляд на проблему естради та нашої перемоги (а свою перемогу я вважаю перемогою всієї України) я прочитала знову ж таки в «Дні». Дякую! Завдяки газеті в мене з’явилися не просто фани та шанувальники, а добрі й надійні друзі. Я це дуже ціную. Хочу побажати співробітникам «Дня» залишатися сильною командою, щоб тиражі зростали й армія читачів у вашого видання збільшувалася в геометричній прогресії. А читачам бажаю знаходити на сторінках газети відповіді на багато запитань, які їх хвилюють, щоб вони завжди отримували справжню поживу для розуму та серця, а не сурогат й спотворені факти. Читаючи «День», я отримую позитивну енергетику. Нині мені доводиться часто бувати за кордоном, але завдяки інтернету я можу читати газету в електронній версії і бути в курсі подій у нашій країні. Бажаю нам усім, щоб «День» не просто був, а був завжди! Щоб ваше видання стало орієнтиром у світі інформації про Україну та всіх найважливіших подій, що відбуваються у світі. На жаль, я не зможу побувати на святі моєї улюбленої газети, але однаково я буду цього дня, хоч би подумки, з вами.

Україні я хочу побажати гідно пройти випробування виборами. Ми всі сьогодні підходимо до певного етапу нашого життя та життя країни. Віддавши голос за того чи іншого кандидата на посаду президента України, ми виберемо той шлях, яким піде далі наша країна. Я оптимістка і вірю в краще. Цей рік став для України знаковим. Ми здійснили прорив у спорті, музиці. Я вважаю, що в 2004 стався український бум і хороші зміни на краще зовсім не випадкові. Я з нетерпінням чекаю Нового року, і не лише тому, що люблю це свято. Наступного року Київ уперше стане столицею естрадної музики. Я впевнена, що Міжнародний конкурс естрадної пісні «Євробачення-2005» ми проведемо блискуче, і він відкриє нові, цікаві імена композиторів, поетів і співаків. Бажаю нашому конкурсанту перемоги. Нині Україна підіймається по всіх флангах угору. Так тримати! Хочу, щоб ми вірили в свою країну. Разом ми — міцна команда і будь-які труднощі зуміємо подолати.

Семен ГЛУЗМАН, виконавчий секретар Асоціації психіатрів, правозахисник:

— Найголовніше побажання — вижити. Я хочу, щоб «День» вижив і жив у цій важкій фінансовій і ментальній ситуації, коли для того, щоб утриматися на плаву, газети публікують усілякі «обманки». Я не кажу, що «День» — ідеальний, але водночас на його сторінках не розміщують оголошення про те, як баба Параска знімає вроки, а баба Палажка — пророкує майбутнє. А країні я бажаю, щоб вона стала європейською. Не тому, що нас кличуть до Європи, можна вступити до Європи і не будучи європейською країною. Європейськість — це моральні та правові цінності. А ще я бажаю своїй країні усвідомити, що байдужість до політики призводить до нескінченної зміни однієї і тієї самої влади.

Ольга ТИМЧЕНКО, доктор медичних наук:

— Хочу побажати вам, своїй улюбленій газеті, продовжувати ту лінію, яку ви проводите зараз, — зберегти свою громадянську позицію. Мені подобається, що ви намагаєтеся виховати з людей громадян. Я бажаю процвітання «Дню» та процвітання Україні, яке можливе лише в тому випадку, якщо населення стане громадянами.

Олександр ГУБЕНКО, кандидат психологічних наук, головний редактор журналу «Практична психологія та соціальна робота»:

— Дуже приємно відзначити, що «День» — одне із небагатьох в Україні видань, що глибоко аналізує події, дає зважену, об’єктивну, науково грамотну та разом із тим доступну оцінку того, що відбувається. Зміст газети не розрахований на невибагливу публіку, навпаки, спрямований на мислячих людей, даючи їм поживу для самостійних висновків, підіймаючи інтелектуальний рівень і виховуючи критичне мислення. Колектив журналістів «Дня» складається з професіоналів високого рівня, які вміють готувати матеріали, що поєднують наукову глибину та газетну популярність. Він поважає думку читача і не нав’язує йому своїх висновків. Хочеться побажати нашому суспільству більше таких чесних і розумних видань.

Володимир ШКОДА, філософ:

— Газеті я бажаю підвищувати якість журналістики. Навіть «Дню», який, на мій погляд, на голову вищий за інші українські видання. Країні я бажаю, щоб у ній встановилася порядна влада, щоб багаті соромилися свого багатства, побачивши бідних, щоб ми пишалися не лише своїми спортсменами й естрадними співачками, а й досягненнями в науці, літературі, економіці та політиці.

Наталя РУДЕНКО, директор навчально-виховного комплексу «Українська школа-гімназія» в Сімферополі:

— Я бачу газету «День» на вершині успіху в нашій країні та серед міжнародних видань, цілком заслужено газета є кращою щоденною газетою України. Цього успіху досягло те сузір’я талановитих журналістів, які зібралися для того, щоб для всіх нас «завтра був новий і неповторний «День». Бажаю газеті вийти на нові вершини, досягти успіхів у зміцненні нашої державності та завоювання міжнародної поваги для України. Бажаю вам, щоб праця журналістів була натхненна, щоб таланти були поціновані читачем та видавцем, щоб газета не звертала з благородного шляху утвердження українства у світі.

Георгій МОСКАЛЬОВ, учасник бойових дій, Донецьк:

— Сердечно вітаю мою улюблену газету «День», флагмана української журналістики з черговим днем народження!

Ось уже 8 років ви, висловлюючись морським терміном, залишаєтеся чутливим і безпомилковим «барометром» усіх подій в Україні, справжнім другом і однодумцем тисяч читачів із різних куточків країни. Бажаю вам завжди залишатися такими ж об’єктивними і розуміти всі підводні течії, висококласними аналітиками і професіоналами своєї справи.

Міцного здоров’я, щастя, процвітання й довгих років на благо України!

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати