Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

У Літньої школи «Дня» – випускний!

Цієї п’ятниці вода лилася не лише з київського неба, а й часом з очей літньошколяриків «Дня» – 28 липня головний редактор Лариса Івшина вручила кожному сертифікат про завершення Літньої школи журналістики 2017 року. Як спроектувала майбутнє Лариса Олексіївна, цей документ може свого часу зайняти належне місце в офісах уже успішних у професії журналістів – наших цьогорічних випускників. Лунало багато слів подяки – і від учасників ювілейної, 15-ї Літньої школи, і від її кураторів, і від головного редактора. Лариса Олексіївна висловила вдячність і тим батькам, що виховали таких дітей, що прагнуть і здатні взяти високу планку Літньої школи, і тим педагогам, які вказали своїм вихованцям правильний напрям розвитку. За ці чотири тижні, коли слова «дедлайн» та «розшифровка» стали чи не основними в лексиконі ЛШЖ, нам насправді вдалося не тільки потужно попрацювати (за 26 днів у студентів відбулося 40 заходів, серед яких – і зустрічі з 35 надпотужними лекторами, і поїздки до Батурина, у підрозділ Нацгвардії, і екскурсії Києвом, до Кирилівської церкви та похід у гольф-клуб….), а й подружитися. Тому і розставалися ми як друзі, не прощаючись. Пролунала ідея написати подячного листа і Маркові Цукербергу, завдяки якому, зокрема, анкету до ЛШЖ відправив Сашко Савченко, старший лейтенант ЗСУ. Він побачив оголошення про набір у… фейсбуці, що врешті дало змогу так змістовно провести відпустку.

До речі, випускний мав відео- і фотосупровід, завдяки якому літньошколярі змогли і почути думки про «День» та власне ЛШЖ від своїх поважних лекторів, і побачити найцікавіші миті із зустрічей з ними. Кожен отримав такий «набір вражень» у подарунок. Студенти, між іншим, у боргу не залишилися: вони вручили головному редакторові власноруч намальований на тканині «прапор «Дня» зі своїми автографами, а також… «Маршрут ЛШЖ» – ексклюзивний «випуск самвидаву» – власний дотепний огляд шалених 26 днів у редакції.  Літньошколярі багато говорили про те, як «нестимуть світло «Дня» далі, і, до речі, написали про це у своїх підсумкових анкетах. А редакція зі свого боку, звичайно, запросила їх не тільки до подальшого спілкування, а й до участі у всіх акціях «Дня» та, звісно, спільному творенні інтелектуального продукту.

Тому – до зустрічі на шпальтах «Дня»! Марія Горшкова, Богдана Капіца, Юлія Карманська, Олександра Кльосова, Віталій Кудирко, Марина Ліберт, Ілона Ложенко, Марія Нитка, Марія Орищина, Олександр Подвишенний, Любов Рибалко, Олександр Савченко, Наталія Сандакова, Антон Сестріцин, Оксана Скільська, Анастасія Хазова, Каріна Хачатар’ян, Христина Шкрябіна – 18 наших нових друзів і, сподіваємось, надійних партнерів та цікавих авторів!

Нагадаємо, Літня школа журналістики проходила за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Підготували Ольга ХАРЧЕНКО, «День». Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів